Akce Uniques 2+1


Než vlaštovky odlétnou....


Před pár týdny jsme pro vás získali jedinečné přívěsky z muránského skla Uniques. Tato edice není jako obvykle limitovaná množstvím, ale limituje ji čas prodeje. Tudíž přijde den, kdy budou veškeré Uniques z této edice staženy z prodeje a už nikdy nebudete mít možnost je znovu získat. Věříme, že z tohoto množství unikátních kousků nevíte, který si vybrat dříve, proto jsme se rozhodli vám výběr ulehčit. Připravili jsme pro vás akci 2+1 ZDARMA.
Od 1. 8. 2020 můžete využít této skvělé nabídky jak v prodejnách, tak na eshopu Trollbeads, a bude platná do 13. 8. 2020.

Neztrácejte čas a využijte možnosti, kdy se nemusíte rozhodovat, který si vybrat a můžete je mít všechny 🎁 Podmínky nákupu 2+1: Při zakoupení dvou přívěsků Uniques v hodnotě 1.170 Kč za každý ks, získáte zdarma třetí kus v hodnotě 1.170 Kč. Při nákupu online na eshopu Trollbeads se sleva odečte ručně až při zpracování objednávky. Tudíž nelze platit na eshopu kartou. Do poznámky uveďte: "Akce 2+1" Akci není možné sčítat s jinými slevami, klubovými výhodami, narozeninovou poukázkou. 
Komunikace ohledně focení jednotlivých přívěsků je možná pouze přes email , a to: info@trollbeadscz.com