Narozeninová oslava 🎂


VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM!
Udělejte si radost a uspořádejte oslavu v naší prodejně, nebo překvapte kamarádku, která miluje Trollbeads!
Připravíme pro vás a vaše hosty tematickou párty, na kterou jen tak nezapomenete. Oslavenkyně se navíc může těšit na exkluzivní limitovanou edici Narozeninový přívěsek jako DÁREK!
Pro více informací nás kontaktujte na info@trollbeadscz.com

A jak TROLLBEADS narozeninovou oslavu získat?
  1. Oslavenkyně musí mít narozeniny a vlastnit alespoň jeden náramek nebo náhrdelník TROLLBEADS! Termín oslavy musí být v rozmezí 2 týdnů před nebo po dni narozenin.
  2. Oslavenkyně musí přivést 5 kamarádek (nebo kamarádů). Všichni účastníci oslavy musí být zákazníky a členy Klubu Trollbeads CZ, nebo se jimi stát na prodejně při akci. Je možné oslavu spojit i pro 2 oslavenkyně a 6 kamarádek (kamarádů), celkem tedy max. počet účastníků je 8.
  3. Oslavenkyně a její hosté dostanou speciální slevu 25% na zboží, tato sleva platí během konání párty. Na tuto akci nelze využít žádné jiné slevy, klubové výhody ani narozeninové poukázky. Neplatí na novinky a přívěsek Praha.
  4. Oslavenkyně dostane speciální limitovanou edici Narozeninový přívěsek, který nelze koupit!!! Následně vloží fotku s jeho inspirací na Trollbeads šperk s tímto přívěskem na FB nebo INSTA s #trollbeadsnarozeniny .
  5. Na párty pro vás připravíme malé občerstvení a výzdobu.
  6. Termín a místo je nutné objednat předem na info@trollbeadscz.com, určený den v týdnu pro oslavy je čtvrtek, případně záleží na individuální domluvě. Může se stát, že Narozeninový přívěsek nebude na skladě, v takovém případě je třeba počítat s tím, že objednací lhůta přívěsků od výrobce může být až 5 týdnů.
  7. Oslavu můžete rozjet v OC Westfield Chodov.
  8. Účastí na párty zúčastnění souhlasí s pořizováním fotek a jejich použitím na sociálních sítích TROLLBEADS CZ. 📷
  9. Všichni zúčastnění na párty svojí účastí souhlasí s výše uvedenými podmínkami.
  10. Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou změnu či doplnění těchto podmínek Narozeninové párty.