Narozeniny on-line


Vzhledem k situaci související s COVID - 19 jsme se rozhodli, že budeme maximálně chránit vaše zdraví tak, aby nebyly omezené vaše záliby, abyste se nemuseli vzdát vaší Trollbeads vášně z obav z nákazy v nákupních centrech.  Od této chvíle vám nabízíme možnost oslavit vaše narozeniny formou on-line. Pro ty, kdo by  mohl cítit nejistotu v návštěvách obchodů připravíme oslavu tak, že zašleme dárek na adresu oslavence a v den oslavy si 5 pozvaných účastníků bude moci zakoupit své vysněné kousky s 25% slevou tak, jak jste zvyklí při oslavách na prodejnách Trollbeads. Zkrátka o nic nepřijdete. 
Jak na to?
Kontaktujte nás na info@trollbeadscz.com s 
  1. termínem narozenin
  2. seznamem pěti pozvaných účastníků oslavy
Zbytek nechte na nás :-) 🎁

Podmínka oslavy je stejná jako při párty na prodejně, tzn. oslava se musí konat nejdříve 14 dní před datem narozenin nebo nejpozději 14 dní po datu vašich narozenin a druhou podmínkou je, že během oslavy musí dojít k nákupu na eshopu Trollbeads.

Tato možnost on-line oslavy platí DO ODVOLÁNÍ. ❤️

Narozeniny na prodejnách ovšem běží dál dle plánu a pokud nepřijde nějaké nové vládní nařízení, které by vše změnilo, všechny plánované termíny jsou platné a moc se na vás těšíme!

Vaše Trollbeads ❤️