Nová Podzimní kolekce


Podzimní kolekce Trollbeads


Harmonická úroda je název nové kolekce přívěsků, karabinek a brzdiček od Trollbeads. Je to největší kolekce roku 2020 a opravdu stojí za to!

Ve sbírce Harmonická úroda najdete šest porcelánových přívěsků. Je to poprvé, kdy se porcelánový přívěsek stává součástí kolekce. Všech šest přívěsků vypráví příběh o darech, které nám přináší příroda. Jedná se o překrásné kousky, které jsou ručně vyráběny a jednotlivě malovány v úžasných barvách a vzorech.


Proces výroby těchto přívěsků je velmi složitý. Přívěsky jsou vyráběny z tekutého porcelánu a poté jsou páleny. Když vychladnou, jsou poprvé zaskleny. Po zasklení se šperky znovu pálí a pak jsou ručně malovány ohromujícími vzory. Přívěsky se pak glazují a naposledy pálí. 

Ve sbírce Harmonická sklizeň najdete 12 nových, ohromujících skleněných přívěsků, které vám připomenou, že všichni potřebují přítele, který umí dávat, aniž by něco očekával zpět.


Trollbeads je světově proslulý tím, jak okouzlujícím způsobem si dokáže hrát se sklem. Všechny skleněné přívěsky jsou jednotlivě ručně vyráběny před otevřeným plamenem.


Vy sami rozhodujete o své cestě

Když se daří přírodě, roste radost a úroda lásky! Tato kolekce vám přináší nádherné precizně vytvořené vzory ve sterlingovém stříbře. Součástí kolekce jsou přívěsky v duchovním stylu Mandaly. Dejte své mysli volnost a soustřeďte se na své vnitřní pocity. Také ještěrka, jeden z nejlepších přeživších a bzučící rodina včel vstupují do této kolekce. Ještěrka je symbolem vnitřní síly a ukazuje nám, že máme sílu zvolit si vlastní cestu a ovládat naše osudy. A je tu ještě více zvířat, ať je to klidný pták či hravá kočka. Hravá kočka, která drží perlu nebo kulatý drahokam vypadá na náhrdelníku Fantasy naprosto úžasně.


Každý den je nový začátek

Svou cestu si v této kolekci našly i dva drahé kameny jeden z nich je Červený jaspis. Silný kámen spravedlnosti a ochrany. Dalším drahým kamenem kolekce je Amfibol, který přináší klid mysli. Oba kameny jsou fasetované a vypadají nádherně na náramcích i náhrdelnících.


V Harmonické úrodě vás čeká i o mnoho více 😉

Podzimní kolekce šperků Harmonická úroda  v prodeji od 10. 9. 2020 jak na prodejnách Trollbeads, tak na eshopu.