People's Bead 2020 má vítěze


Vítězný přívěsek v soutěži People's Bead

Dánská značka šperků Trollbeads požádala své fanoušky a sběratele, aby pomohli navrhnout nový přívěsek do stále rostoucí sbírky inspirativních přívěsků , které odpovídají původnímu konceptu “Přívěsek na náramku”. Akce opět inspirovala stoupence z celého světa, aby se prostřednictvím této úžasné události podělili o svou kreativitu a názor. Společnost obdržela několik tisíc jedinečných návrhů, fanoušci vybrali 24 finalistů a poté veřejná porota hlasovala pro jeden vítězný návrh!

Z celého světa byly nahrány návrhy od lidí, kteří se chtěli podělit o své vize nových přívěsků v inovativní kampani People's Bead, vytvořené známou značkou šperků Trollbeads. Toto je 11. ročník, který společnost Trollbeads pořádá v soutěži populárního designu. Mezi zákazníky a sběrateli byli nalezeni noví designéři se společnou vášní pro Trollbeads.

Vítězem se stal přívěsek: Břečťan


Břečťan je nádherný přívěsek ze sterlingového stříbra a jeho součástí může být drahý kulatý drahokam nebo perla. Přívěsek vznikl s tímto příběhem:

Věčná láska vydrží zkoušku času, stejně jako věrné spojení břečťanu, které nelze rozpojit”.

Designérkou vítězného přívěsku People’s Bead 2020 “Břečťanu” je Amanda White.

Amanda se narodila v Buckinghamshire (Velká Británie) v roce 1976, téhož roku začal příběh Trollbeads. Od mládí se začala zajímat o kresbu a malbu. Kreativitu vidí jako dar, talent, který zdědila po matce. Amanda vystudovala Art & Design na univerzitě a promovala na bakalářském studiu. Její profesí je Grafický design, kde pracuje jako kreativní umělec.

Její vášeň je příroda, design a hudba. Amanda čerpá inspiraci ze svého okolí. Nezáleží na tom, jestli je v rušném městě nebo na otevřené krajině; vždy je tu něco zajímavého. Její názor je takový, že život není dost dlouhý na to, aby viděla a prožila všechny krásy naší planety. Těší se na dlouhé procházky se svým přítelem a ráda prozkoumává nové cíle a zachycuje vzpomínky pomocí svého fotoaparátu. Má zvláštní cit pro hory, jezera a plesa.


"Tento design byl vytvořen v době, kdy byly všechny národy vyzývány, aby zůstaly doma, aby chránily ty, které milujeme. V nepokojných časech jsem našla svou útěchu v procházkách lesem a krajinou. Při každé návštěvě jsem procházela okolo stromů pokrytých břečťanem. Obdivuji břečťan pro jeho odhodlání, vitalitu a dlouhověkost. Věrný břečťan vytváří silné pouto, které zůstává konstantní po celý rok. Chtěla jsem, aby můj návrh symbolizoval jednotu, kterou sdílíme s těmi, které milujeme. “

 

‘Břečťan ” bude k dispozici v prodejnách a na eshopu Trollbeads od 18. září 2020.

Ceny:

Přívěsek Břečťan:  1.690 Kč

Náramek Bangle ze sterlingového stříbra s Břečťanem a skleněným přívěskem viz.obr. : 6 890 Kč