Zimní kolekce 2020


Zimní kolekce šperků Trollbeads


Venku už je tma, ze vzduchu není cítit nic, než lehký dotek tajemna. Světlo můžeme najít pouze ve tmě...jen ta nejtemnější noc ukáže ty nejjasnější hvězdy....

Hvězdná záře je název nové zimní kolekce našich kvalitních ručně vyráběných šperků. Nová kolekce přináší vřelé poselství v mincovním stříbře i 18K zlatě. 

Následuj cestu do mého srdce...
Najdete zde také přívěsek Víra, naděje a láska se vzkazem, že víra umožňuje, naděje aktivuje a láska vše dělá krásným.

Nechť světlo září...
Jako perfektní nápad pro letošní dárek vstupuje do kolekce 12 nových hvězd zkrášlených kameny. Každá z hvězd má svůj vlastní drahokam - drahokam věnovaný speciálním znamení zvěrokruhu. Stříbrná rodina této kolekce je doplněna o krásný prsten.
    
Je to kámen? Ne....zlato? Ne....
Goldstone je druh třpytivého skla vyráběného v atmosféře s nízkým obsahem kyslíku. Stará městská legenda říká, že zlatý kámen náhodně vytvořili italští mniši v 16.století, a proto se mu také říká Mnichovo zlato. Goldstone byl spojován se středověkým uměním alchymie téměř od jeho vzniku. Přestože se nejedná o kámen, ani o zlato, říká se, že Zlatý kámen je kamenem ctižádosti a předpokládá se, že pomáhá při dosahování cílů. V zimní kolekci šperků Trollbeads najdete dva Zlaté kameny (Mnichovo kameny) Broušený zlatý kámen a Broušený modrý zlatý kámen.
  
Lehký dotek magie
Kolekce šperků Hvězdná záře vám přináší dva nové skleněné přívěsky v limitované edici, které byly uvedeny na trh zejména pro slavnostní období - jeden na Vánoce a druhý na Nový rok. Tyto skleněné přívěsky jsou nutností pod vánočním stromem každého sběratele.
 
V této kolekci také najdete šest barevných skleněných přívěsků s povznášejícími bublinkami pro chladné období. Všechny skleněné přívěsky jsou vyráběny ručně před otevřeným plamenem.
Nová zimní kolekce šperků Trollbeads může být jakkoli kombinována a sladěna se stávajícími i novými šperky Trollbeads.

      

Kolekci, která obsahuje celkem 27 přívěsků a mnoho dalších komponentů si můžete prohlédnout zde. ❤️