Klub Trollbeads


ČLENSKÉ VÝHODY TROLLBEADS KLUBU

Při každém nákupu se zákazníkovi načtou body „Trollíci“  dle výše nákupu přičemž 1 Trollík = 200Kč

Možnost čerpání výhod:

  • 25 Trollíků = jednorázová sleva 5% na další nákup
  • 50 Trollíků = jednorázová sleva 7% na další nákup
  • 75 Trollíků = jednorázová sleva 10% na další nákup
  • 100 Trollíků = jednorázová sleva 12% na další nákup
  • 150 Trollíků = jednorázová sleva 15% na další nákup + dárek v hodnotě 910 Kč 
  • 200 Trollíků = jednorázová sleva 17% na další nákup + dárek v hodnotě 1170 Kč
  • 300 Trollíků = jednorázová sleva 20% na další nákup + dárek v hodnotě 1690 Kč

 Vždy po dosažení určitého počtu bodů můžete čerpat slevu na další nákup anebo může sbírat body dále. S rostoucím počtem bodů roste i výše slevy. Při uplatnění konkrétní výhody / slevy se nasbírané body odečtou. Stav klubový bodů (Trollíků) je možno zjistit osobně u obsluhy na značkových prodejnách Trollbeads, případně dotazem na email info@trollbeadscz.com. Jeho aktuální stav je tištěn také na účtenkách a fakturách. Aktuální stav Trollíku je možné po přihlášení zjistit také na našich webových stránkách. Systém klubových výhod je vždy funkční od data žadatelem vytvořené žádosti (buďto osobně na našich značkových prodejnách či zaslané emailem - viz výše), nákupy uskutečněné v předchozím období již ze systémových důvodů nelze načítat zpětně. Při čerpání klubových výhod obsahující dárky není možné vybrat dražší produkt a rozdíl doplatit. Dárky je možné vybírat pouze v dané hodnotě odpovídající dárku. Děkujeme za pochopení.

Jakékoli dotazy týkající se klubových výhod zasílejte výhradně na email info@trollbeadscz.com.

KLUBOVÉ KARTY TROLLBEADS

U nás nepotřebujete žádné plastové kartičky, které by vám překážely v peněžence. Nyní vám přijde e-mail s přivítáním do našeho klubového systému. Pro využítí klubových výhod stačí na prodejně personálu oznámit jméno a adresu pro ověření totožnosti.

VLASTNÍ PODMÍNKY ČLENSTVÍ KLUBU TROLLBEADS

Členem Trollbeads klubu se může stát každá osoba starší 18 let, která souhlasí s těmito všeobecnými obchodními podmínkami a obdrží klubovou kartu v rámci benefitního programu společnosti. Členství v Trollbeads klubu je bezplatné a opravňuje člena klubu k čerpání níže specifikovaných výhod a benefitů. Žadatel o členství ručí za správnost a aktuálnost údajů uvedených ve svém účtu (především jméno, příjemní - včetně háčků a čárek, adresy a e-mailového a telefonického spojení). Aktualizace dat do zákaznických databází probíhá v období nejdéle do 2 pracovních dnů od poslední transakce. Výše slevy či bonusu na klubovém účtu je přímo závislá na již provedených nákupech. Členská sleva či bonus se vztahuje pouze na nákup nezlevněného zboží a nelze ji uplatnit na zboží z nové kolekce a společně s žádnými jinými slevami ani akcemi, probíhajícími mimo klubové výhody. Slevy a výhody nelze kombinovat a slevu nelze uplatňovat ani na doplatek při výměně nenošeného zboží.  Jakékoli změny klubových slev a výhod jsou vyhrazeny. 

 Člen klubu dává svou registrací souhlas se zpracováním svých osobních dat a údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel, a se zasíláním informací. Údaje budou zpracovávány pouze k marketingovým účelům společnosti PRoPRio Desing s.r.o - výhradního distributora zn. Trollbeads pro ČR a SK.


Chci se registrovat do klubu Trollbeads